Radi šetríte čas? 
Dohodnime si 30 minútové online stretnutie.

Kontaktujte nás

Prípadne nám zavolajte alebo napíšte 

+421 903 373 350

info@yourlox.com

Korešpondenčná adresa: 

ATUM Cowork

YOURLOX, s. r. o. (kancelária ATUM Cowork)

Tomášikova 223/26
821 01 Bratislava

Fakturačná adresa: 

YOURLOX, s. r. o.

Pekárska 14/160, 917 01 Trnava
IČO: 53982371
DIČ: 2121545393
IČ DPH: SK2121545393

FAQ

Často kladené otázky

Registrovaný používateľ lokalizuje na mape LOX, z ktorého si plánuje predmet požičať. V ďalšom kroku si zvolí konkrétny predmet v bunke a prenajme si ho. Po ukončení aktivity predmet vráti do pôvodnej bunky a odfotí ho. Po úspešnom vrátení za prenájom zaplatí.

Používateľ je povinný sa registrovať a verifikovať. Proces verifikácie zahŕňa nutnosť uviesť svoje meno, priezvisko, email a kreditnú kartu. Používateľ si potrebuje pre spustenie možnosti prenájmu nabiť kredit v určitej minimálnej výške. Zároveň po ukončení prenájmu ho aplikácie vyzve k vyhotoveniu fotografie, ako dôkazu o vrátení. Počas prenájmu je na pozadí zadržaná istá finančná čiastka, v prípade, že by došlo k nesprávnemu vráteniu predmetov alebo krádeži.

Športové predmety v LOXoch určujeme na základe jeho umiestnenia a po vzájomnej dohode s obstarávateľom / správcom. V aplikácii majú používatelia možnosť vyjadriť svoj názor a poskytnúť spätnú väzbu, v prípade, že by privítali zmenu.

LOX obsahuje solárny panel, vďaka ktorému dokáže generovať elektrickú energiu. Vďaka tomuto riešeniu nie je nutné zasahovať do elektrických káblov a sietí v zemi. LOX je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu a funkčnosti považovaný za bezúdržbový.

LOX sme dizajnovali tak, aby ho nebolo nutné kotviť do zeme. Navrhli sme mobilnú pätku, ktorá na mieste získa vyššiu hmotnosť a nebude možné tak LOXom pohnúť. Výhodou je aj možnosť zmeny umiestnenia LOXu podľa potreby.

LOX je vďaka našim skúsenostiam z odvetvia navrhnutý ako ANTIvandal. Je skonštruovaný z pevných kovových stien, hrubého plexiskla a je odolný voči nárazom.

Za riešenie škodovej udalosti zodpovedá YOURLOX, s. r. o., podľa odsúhlasených Všeobecných obchodných podmienok.

Údržba a oprava LOXov je v kompetencii YOURLOX, s. r. o., ak nie je dohodnuté inak. Vo väčšine prípadov zodpovedá za bežnú kontrolu správca pozemku alebo zazmluvnený partner.

Webová stránka používa cookies. 🍪

Na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pre sociálne médiá, inzerciu a analýzy. Partneri tieto údaje môžu kombinovať s ďalšími informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré získali v dôsledku toho, že používate ich služby.