YourLOX

Budujeme športovo technologickú infraštruktúru pre verejnosť

Čo je to LOX?

LOX je smart skrinka umožňujúca prenájom pomôcok pre šport, hry a aktívny oddych priamo na mieste, pomocou aplikácie.

Výhody LOXov

Bezpečnosť

Viacfaktorová autentifikácia používateľov

Overené ANTIvandal materiály

Udržateľnosť

Zdieľané využívanie rovnakých predmetov

Sebestačný pohon na solárny panel

Aplikovateľnosť

Intuitívne ovládanie appky a LOXov

Bez nutnosti kotvenia vďaka mobilnej pätke

Kde všade nájdem LOXy?

Ako prebieha prenájom?

Zaregistruj sa

Naskenuj QR kód
a vytvor si profil.

Nájdi LOX

Skontroluj polohu
a vyber si LOX.

Požičaj

Vyber si predmet
a prenajmi si ho.

Vráť

Skonči a vráť
predmet do bunky.

Ďalšie funkcie

Kredit

Pre bezpečnosť je potrebné nabiť minimálne 10€ kredit.

Feedback & Report

Chceš niečo opraviť alebo zlepšiť? Napíš nám.

Tvoje výhody

Využi zľavy od našich partnerov a ži zdravšie.

FAQ

Často kladené otázky

Registrovaný používateľ lokalizuje na mape LOX, z ktorého si plánuje predmet požičať. V ďalšom kroku si zvolí konkrétny predmet v bunke a prenajme si ho. Po ukončení aktivity predmet vráti do pôvodnej bunky a odfotí ho. Po úspešnom vrátení za prenájom zaplatí z nabitého kreditu.

LOX sme dizajnovali tak, aby ho nebolo nutné kotviť do zeme. Navrhli sme mobilnú pätku, ktorá na mieste získa vyššiu hmotnosť a nebude možné tak LOXom pohnúť. Výhodou je aj možnosť zmeny umiestnenia LOXu podľa potreby.

LOX obsahuje solárny panel, vďaka ktorému dokáže generovať elektrickú energiu. Vďaka tomuto riešeniu nie je nutné zasahovať do elektrických káblov a sietí v zemi.

LOX je vďaka našim skúsenostiam z odvetvia navrhnutý ako ANTIvandal. Je skonštruovaný z pevných kovových stien, hrubého plexiskla a je odolný voči nárazom.

Používateľ je povinný sa registrovať a verifikovať. Proces verifikácie zahŕňa nutnosť uviesť svoje meno, priezvisko, email a kreditnú kartu. Používateľ si potrebuje pre spustenie možnosti prenájmu nabiť kredit v určitej minimálnej výške. Zároveň po ukončení prenájmu ho aplikácie vyzve k vyhotoveniu fotografie, ako dôkazu o vrátení. Počas prenájmu je na pozadí zadržaná istá finančná čiastka, v prípade, že by došlo k nesprávnemu vráteniu predmetov alebo krádeži.

Za riešenie škodovej udalosti zodpovedá YOURLOX, s. r. o., podľa odsúhlasených Všeobecných obchodných podmienok.

Údržba a oprava LOXov je v kompetencii YOURLOX, s. r. o., ak nie je dohodnuté inak. Vo väčšine prípadov zodpovedá za bežnú kontrolu správca pozemku, alebo zazmluvnený partner.

Športové predmety v LOXoch určujeme na základe jeho umiestnenia a po vzájomnej dohode s obstarávateľom / správcom. V aplikácii majú používatelia možnosť vyjadriť svoj názor a poskytnúť spätnú väzbu, v prípade, že by privítali zmenu.

Chceš s nami spolupracovať ?